Müşterilerimize karşı gösterdiğimiz özen ve hassasiyet bizim en temel ilkelerimizden biridir.Misyonumuz statüsunde belirlediğimiz en temel ilkelerin biride müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Biz hizmetimizin sınırlarını siz değerli müşterilmerimiz belirler ve bu ölçüt içerisinde çalışmak bizim en önemli görevimizdir. Sadece altınova'da değil filomuzun hitap ettiği bölge ve konumlar aşağıdaki gibidir;


Yalova tersane taksi

Tersane Taksi

    Altınova tersane taksi durağına kadar dayanmış olan hizmetimiz ile tersanede çalışan personellerimize hizmetimiz 7 gün 24 saate kadar uzanmıştır. Her an bizi arayıp taksi çağırabilirsiniz.

Yalova Beşiktaş Tersane Taksi

Beşiktaş Tersane Taksi

     Beşiktaş tersane'nin özel taksicilik hizmeti'nide Enver Furtuna tarafından karşılanmaktadır.Tüm personel ve işçilermizin ulaşım sorununu araç filoloramız ile karşılamaktayız ve bir telefon kadar uzağınızdayız.

Yalova Tavşanlı İstanbul Lines Taksi

Tavşanlı İstanbul Lines Taksi

     Tavşanlı beldesindeki İstanbul Lines iskelesinin taksicilik hizmeti 7 gün 24 saat boyunca bir telefon uzağınızdadır.Bizi arayın sizi iskelede karşılayalım.Güven ve konforlu yolculuğu biz ile yaşayın.

Tavşanlı Tersan Taksi

Tersan Tersane Taksi

     Tavşanlı beldesindeki tersan tersanesinede hizmetimiz ulaşmaktadır. Eski adıyla Boğaziçi Tersane olarak bilin tersanelere hizmetimiz bir telefon kadar uzağınızdadır.

Subaşı Kalıcı Konutlar Taksi

Subaşı Kalıcı Konutlar Taksi

     Subaşı Kalıcı konutlar ve subaşı köyüne kadar ulaşan araç filomuz hizmete hazırdır..

Kaytazdere Taksi

Kaytazdere Taksi

     Kaytazdere ve çevresindeki ilçe ve beldelere anında ulaşan araç filomuzla kaliteli hizmet vermeye devam edioruz.